#

Tuzcular

 
image
Tuzcular Grup

Total Sanayi

1992 yilindan beri uluslararasi enerji sirketi Total S.A.’nin bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteren Total Oil Türkiye, Nisan 2016 tarihinde devir alim süreci tamamlanarak Demirören Holding kurulusu olmustur.

Total Oil Türkiye, 450’yi asan istasyon dagitim agi, akaryakitta %5,6’lik pazar payi ile Türkiye’nin 5. büyük akaryakit sirketidir. Çalisan sayisi 220 dir.

Türkiye dizel araç pazarinin gelismesinin önünü açan Eurodiesel gibi birçok ilkin öncüsü olan Total Oil Türkiye, üstün nitelikli katkilarla zenginlestirilen Excellium akaryakit serilesi ile tüketicilere kaliteyi ve üstün performansi bir arada sunmaktadir.

Daha güçlü ve daha etkin istasyon agina sahip olmayi hedefleyen Total Oil Türkiye, istasyon yatirimlarina hizla devam etmektedir. Daha çok sehir içi ve prestijli projeler gerçeklestirmeyi amaçlayan Total Oil Türkiye, bu baglamda büyük sehirlerde yeni istasyonlara imza atarak ve mevcut istasyonlarini yenileyerek hedefine saglam adimlar ile ilerlemektedir. 

Gerçeklestirdigi projelerle müsterilerinin hayatini kolaylastirmaya devam eden Total Oil Türkiye, “Total Mobil Ödeme” uygulamasiyla müsterine -araçtan inmeden- kolay, hizli ve güvenli bir sekilde akaryakitini alarak ödeme yapmayi saglamaktadir.

Kaliteli ürünleri farkli bir hizmet anlayisiyla müsterilerine sunabilmek için Total Oil Türkiye tarafindan kurulan Total Akademi Takimi, Total'in istasyonlarinda sundugu hizmet kalitesini ve müsteri memnuniyetini en üst seviyeye çikarmak üzere istasyon personeli için hazirlanmis egitimlerine, içerisinde LCD TV-Ses sistemi ve printer olan 3 araci ve 6 egitmeni ile araliksiz olarak devam etmektedir. Total Akademi Takimi, her sorumluluk ve görev tanimina göre ayri ayri hazirlanmis egitim modüllerini tüm Türkiye’yi dolasarak Total Oil çalisanlarina sunmaktadir. Ayrica, istasyonlarda müsterilere sunulan hizmet seviyesi gizli müsteri ziyaretleri ile kontrol edilmekte ve kalite kontrol araçlariyla denetlenmektedir.

Her zaman yüksek kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Total Oil Türkiye, istasyonlarinda akaryakit disi faaliyetlere de büyük önem vermektedir. Total Oil Türkiye, müsterilerinin ihtiyaçlarini kolayca temin edecekleri Bonjour marketlerini ve ihtiyaç duyduklarinda, 7/24 keyifli bir mola için Café Bonjour’lari hizmete sunmaktadir. Bonjour marketleri sayisi bugün Türkiye genelinde 130’u asmistir.

Total Oil Türkiye, Türkiye’de bir ilk olan ve Total Oil Türkiye’in öncülük ettigi “Total Wash’’ projesi ile çevre duyarliligina paralel olarak doga dostu deterjanlar ve %80 su geri dönüsüm sistemi ile simdilik 25 istasyonda servis veren araç yikama hizmetini ve bunun yani sira Türkiye’de ilk ve tek olan “Lotus cila”yi müsterilerine sunmaktadir.